:

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

BLATY

Meble kuchenne i łazienkowe wykonywane na zamówienie stały się już praktycznie normą. Projektowanie kuchni czy łazienki pod indywidualne potrzeby i gusta klienta spowodowało, że trafił tu kamień naturalny i syntetyczny, który jest polecany jako surowiec do produkcji blatów.

Kamienie występują w szerokim wachlarzu wybarwień i faktur, łatwo i  estetycznie łączą się z innymi materiałami takimi jak stal ozdobna, drewno czy szkło. Oprócz oczywistych pozytywnych cech estetycznych kamienie charakteryzują się funkcjonalnością wynikającą z ich wytrzymałości.

 

PARAPETY

Piękne okno wymaga odpowiedniej oprawy. Jej podstawowym elementem jest parapet. Ten niewielki rodzaj blatu pełni nie tylko rolę praktyczną. Bardzo ważne są także estetyka oraz trwałość

Kamienne parapety wykonywane są przede wszystkim z granitu i marmuru. Powierzchnia tych materiałów może przybrać formę szlifowaną lub polerowaną. Parapet z kamienia naturalnego jest łatwy do utrzymania w czystości oraz charakteryzuje się bardzo efektownym wyglądem.

 

Zapraszam do współpracy!

Blaty, Parapety